Blog
+420 220 407 407 info@t4u.cz Stanley Stella Katalog textilu
Naše technologie

Naše technologické zázemí patří k naprosté špičce v Evropě. Dodáme Vám oblečení s jednoduchými i složitými potisky, včetně speciálních efektů a jejich kombinací. K potisku používáme kvalitní textil od osvědčených dodavatelů z Čech i zahraničí, stačí si vybrat z našeho katalogu. Zakládáme si na kvalitě a rychlosti dodání.

Speciální efekty

Nabízíme širokou škálu speciálních efektů
Jednotlivé tiskové efekty lze navzájem kombinovat, nebo jimi ozvláštnit běžný tisk. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného speciálního efektu

Prostorový vjem a simulace různých povrchů - 3D barva
Prostorový vjem a simulace různých povrchů - 3D barva
Chtěli byste, aby povrch oblečení měl prostorovou strukturu nejen na pohled, ale i na dotyk? Právě k tomu je tento druh tisku. 3D barva s vysokou hustotou se často používá k zvýraznění klíčových oblastí motivů. Lze jí potisknout jak světlé, tak tmavé textílie a nasimulovat určité povrchy. Pokud si například přejete, aby Vaše tričko bylo jako basketbalový míč, není problém. S naším tiskem ho na tričku nejen uvidíte, ale můžete si na něj i sáhnout.
Nafouknutá barva - Puff
Nafouknutá barva - Puff
Oblíbený efekt u triček a mikin k vytvoření prostorového vjemu. Je to levnější alternativa 3D barvy, na rozdíl od ní jsou výsledné tvary oblé. Tuto technologii klienti využívají především z důvodu ceny a velice pěkného efektu, kde dochází k pprostorovému zvýraznění určité linie, log a textu, které pak vystupují napovrch. PUFF můžete využít místo výšivky.
Semišový, kamenný nebo pískový efekt
Semišový, kamenný nebo pískový efekt
Efekt, který dodá potisku vzhled výše zmíněných materiálů a dodá jim i jejich vlastnosti na dotyk. Tyto barvy při tisku nabydou na objemu a díky tomu pak jakoby lehce vystupují z textilu, což podtrhuje reálnost těchto povrchů. U semiše si můžete vybrat dokonce i jeho barvu, od světle hnědé až po opravdu tmavou.
Profi batikování - Discharge <br /> leptací barva
Profi batikování - Discharge
leptací barva
Hippies používali batikování, my používáme Discharge, což je podobný princip, ale v profesionální kvalitě. Tato technologie má kromě specifického vizuálního efektu i výhodu naprosté věčnosti, nijak se neopere ani jinak neponičí. Na textil se totiž nenanáší žádná barva, ve skutečnosti je barva textilu vyleptána a rozdíl mezi barvou a vyleptaným místem vytvoří požadovaný obrázek či nápis.
Sepraný a obnošený vzhled <br /> Vintage styl
Sepraný a obnošený vzhled
Vintage styl
Velice moderní efekt, který vytváří u tisků sepraný a obnošený vzhled. Lze ho využít prakticky na všechny barevné i černobílé obrázky, loga i texty. Nemusíte se obávat, že by tisk byl poškozený, je to pouze efekt, který nijak nesnižuje kvalitu a odolnost potisku, naopak mu dodává osobitý a moderní styl.
Popraskaná bílá <br /> Cracking white
Popraskaná bílá
Cracking white
Efekt, podobný Vintage stylu. Na rozdíl od něj se ale jedná jen o popraskanost. Speciální bílá barva po aplikaci efektně popraská, a tak vytvoří retro vzhled.
Vypalování <br /> Burn out
Vypalování
Burn out
Tiskem doslova vypálíme požadovaný obrázek do textilu. V praxi se burn out dá použít jen u směsových materiálů s podílem polyesteru, například 50 % polyesteru a 50 % bavlny. My bavlněný podíl vypálíme burn out barvou a výsledný motiv je tvořen zbylým polyesterem.
Reflexní barva
Reflexní barva
Barva, která dokáže odrazit světlo, a to jak přírodní, tak umělé. Využívá se především jako bezpečnostní prvek s využitím v mnoha odvětvích - běžci, cyklisti a jiní sportovci, bezpečnostní agentury nebo stavební dělníci. Oblíbeným motivem je logo, které pak slouží k propagaci a zároveň jako originální bezpečnostní prvek.
Metalický efekt <br /> zlato, stříbro, barvy či vzory
Metalický efekt
zlato, stříbro, barvy či vzory
Vyrábí se pomocí speciálních metalických fólií, které vytváří reálný kovový efekt. Ten dodá Vašemu potisku na významu a ceně. My umíme nejen zlatý či stříbrný efekt, ale i barevné efekty nebo vzory.
Svítící ve tmě
Svítící ve tmě
Po nasvícení tyto barvy zeleně svítí ve tmě, podobně jako ručičky na hodinkách či nejrůznější dětské hračky. Tento efekt je vhodný pro párty oblečení či dětské kolekce, které noční svícení velice ozvláštní.
Aby zakázka proběhla svižně, a nebyly zbytečné prostoje, podívejte se v jakém formátu potřebujeme data.
Trička potiskujeme od minimálního počtu 30 kusů od jednoho střihu a barvy, bez ohledu na velikosti.
Zavolejte nám
+420 220 407 407
info@t4u.cz

Nebo nám rovnou napište

T-SHIRTS 4U s.r.o.
Vaníčkova 315/7
Praha 6, 169 00

IČ 63986515
DIČ CZ63986515

Komerční banka, a.s.    SWIFT/BIC: KOMBCZPP
Pro platby v CZK
číslo účtu: 123-6109120257/0100  IBAN: CZ83 0100 0001 2361 0912 0257

Pro platby v EUR
číslo účtu: 123-6109180217/0100  IBAN: CZ93 0100 0001 2361 0918 0217

Pro platby v CHF
číslo účtu: 123-5422120267/0100  IBAN: CZ19 0100 0001 2354 2212 0267

Pracovní doba: pondělí–pátek, 8-16 hod.
Konzultační hodiny: uterý a čtvrtek, 10-15 hod

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 20637
Obchodní podmínky: Stáhnout
Naše podmínky ochrany osobních údajů, najdete zde.

Náš team
Náš team
Náš team
Náš team
Náš team
Náš team
Náš team
Náš team
Náš team
Náš team